Celovečerné vystúpenie nášho súboru v DK Zrkadlový háj, spojené s posedením a zábavou po jeho skončení. Tak by sa dal charakterizovať náš osvedčený formát podujatia, ktoré už roky realizujeme v takpovediac rodinnom duchu. Našimi divákmi sú na ňom prevažne naši priatelia, podporovatelia, rodičia detí či bývalí členovia nášho súboru. Po jeho skončení nás  atmosféra, ako aj ohlasy zúčastnených uisťujú, že v takéto vystúpenie  pre našich sympatizantov pripravíme aj nabudúce.. 

Naše predstavenie, ktoré sme realizovali v polovici apríla, bolo tentokrát obohatené o obnovenú verziu tanca “Mám ja sýkorenku” z Myjavy a dievčenské spevy “A pod hájom” z Gemera. Opäť sme hudobný doprovod zverili ľudovej hudbe pod vedení Hany Mikulcovej a opäť zahrali vynikajúco. Naši muzikanti uviedli aj dve svoje hudobné čísla, v ktorých sa mohli diváci započúvať aj do ich skvelých hlasov.

Zábava sa po vystúpení  niesla v réžii našich známych “ukazovačiek”. Postupne sa do tanca popridávali aj mnohí rodičia a miestami ich bolo na parkete viac, ako  samotných detí súboru. Svojpomocné občerstvenie a pomoc rodičov pri jeho výdaji, ako aj excelentné upratanie priestorov DK po skončení podujatia sú veľké devízy nášho súboru, za ktoré sme všetkým, ktorí sa na tom podieľali veľmi vďační.